У 5-В класі 7 учнів розв'язують щодня, 8 учнів розв'язують задачі через день, 3 учні розв'язують

задачі раз в три дні, а інші не розв'язують задачі зовсім. Вчора роз'язували зажачі 12 учнів , сьогодні розв'язують задачі 10 учнів. Скільки учнів будуть розв'язувати задачі завтра?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Відповідь:

Давайте складемо рівняння на основі наданих даних.

У 5-В класі всього є 7 + 8 + 3 = 18 учнів, які розв'язують задачі з певною частотою. Це означає, що 18 учнів розв'язують задачі з певною регулярністю, а інші не розв'язують задачі зовсім.

Вчора роз'язували задачі 12 учнів, що означає, що цих 12 учнів знаходяться серед тих, хто розв'язує задачі з певною частотою.

Сьогодні розв'язують задачі 10 учнів. Знову ж таки, ці 10 учнів належать до тих, хто розв'язує задачі з певною частотою.

Отже, учні, які розв'язують задачі з певною частотою, складають підмножину з 12 + 10 = 22 учнів.

За умовою, 18 учнів розв'язують задачі з певною регулярністю, отже, інші 22 - 18 = 4 учні не розв'язують задачі зовсім.

Таким чином, завтра розв'язуватимуть задачі така ж кількість учнів, як і сьогодні, тобто 10 учнів.

Покрокове пояснення: