41 30-20= 4. У млині змолотили за чотири дні 120 т пшениці. Скільки тонн пшениці змолотили млинi

за 3 днi?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Анютка.

Ответ:

90 т

Пошаговое объяснение:

1) 120 : 4 = 30 (т) - молотят за 1 день

2) 30 * 3 = 90 (т) - намолотят за 3 дня

Отвечает Баженов Дима.

Ответ:

90т

Пошаговое объяснение:

за 4 дні - 120т

за 1 день - ?

за 3 дни - ?

1) 120÷4=30 - це скільки т пшениці змолотил за 1 день

2) 30×3=90 - це скільки змолотили за три дні

відповідь: за три дні змолотили 90т пшениці