У млині за гри дні змололи 1 т 356 кг пшениці. Першого дня змололи деяку кількість пшениці, другого

– у 2 рази більше, а третього – 288 кг. Скільки кілограмів пшениці змололи у млині першого і другого дня окремо? 

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Відповідь:х+х*2+288=1356

3х+288=1356

3х=1356-288

3х=1068

Х=1068:3

Х=356кг пшениці змолотили першого дня

Х*2=356*2=712кг пшениці змолотили другого дня!

Покрокове пояснення:перевіряємо 356+356*2+288=1356

|=======|

|Original |

|=======|