У млині за три дні змололи 1 т 356 кг пшениці. Першого дня змололи деяку кількість пшениці, другого

— у 2 рази більше, а третього — 288 кг. Скільки пшениці змололи у млині першого і другого дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Максим.

1т356кг=1356кг

1356-288=1068 кг змололи першого і другого дня разом

змололи першого дня х

змололи другого дня 2х

складемо рівняння

х+2х=1068

3х=1068

х=1068:3

х=356 кг першого дня

356*2=712 кг другого дня

=================================================