У млині за три дні змололи 1 т 356 кг пшениці. Першого дня змололи деяку к-сть пшениці, другого - у

2 рази більше, ніж першого, а третього - 288 кг. Скільки кілограмів пшениці зиололи у млині першого і другого дня окремо? Це для 4 класу, тому напишіть, будь ласка, не через х тощо

Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.
За 3 дня - 1356 кг
1 день - ? кг
2 день - ? кг, в 2 р > чем в 1 день
3 день - 288 кг
1 и 2 день - ? кг

1)1356 - 288 = 1068 (кг) - намолотили за 1 и 2 день
2) 1068:3 = 356 (кг) - в 1 день
3) 356 * 2 = 712 (кг) - во 2 день

356+ 712+ 288 = 1356