1. Периметра прямокутника дорівнює 18 дм, одна з його сторін на 1,5 дм більша за сусідню. Знайдіть

площу прямокутника? 2. Пачка паперу дорожча за набір олівців на 7,2 грн. Скільки коштує пачка паперу і скілки - набір олівців, якщо за 4 пачки папіеру заплатили стільки ж, скільки за 10 наборів олівців? 3. За 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили 13 грн. 40 к. Скільки коштує цукерка і скільки - льодяник, якщо цукерка дорожча за льодяник на 70 к.? Мне очень надо до завтра, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Семизорова Анна.

Ответ:

1) задача:

18×1,5=27 м²

ответ:27 м²

2) задача:

олiвцi-4,8грн

папер-12грн

10х=4(х+7,2)

10х=4х+28,8

10х-4х=28,8

6х=28,8

х=28,8:6=4,8-олiвцi

х+7,2=4,8+7,2=12-папер

3) задача

шоколадная конфета-х

сосательная -у

5х+6у=13,4

х=у+0,7

5х+3,5+6у=13,4

11у=9,9

у=0,9

х=1,6