Пачка паперу дорожча за набір олівців на 7,2 грн. Скільки коштує пачка паперу і скільки — набір

олівців, якщо за 4 пачки паперу заплатили стільки ж, скільки за 10 наборів олівців?

Ответы на вопрос

Отвечает Сыстеров Валентин.

Ответ:

Папер - 12 грн

Олівці - 4,8 грн

Пошаговое объяснение:

Олівці - x

Папер - х+7,2

10х=4(х+7,2)

10х=4х+28,8

10х-4х=28,8

6х=28,8

х=28,8:6

х=4,8 - олівці

х+7,2=4,8+7,2=12 - папер

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”