Пачка паперу дорожча за набір олівців на 3,6 грн.Скільки коштує одна пачка паперу и скільки- один

набір олівців,якщо за 4 пачки паперу заплатили стільки ж скільки за 10 наборів олівців

Ответы на вопрос

Отвечает Темирбекулы Нурсултан.

Нехай х-коштують олівці
тоді х+3,6-папір
4пачки папіру=10наборів олівців
4*х+3,6=10*х
4х-10х=-3.6
-6х=-3,6
х=-3,6:6
х=0.6
0.6-коштують олівці
0,6+3,6=4,2-папір