Короткий запис !!!!! Пачка паперу дорожча за набір олівців на 7,2 грн. Скільки коштує пачка

паперу і скільки - набір олівців, якщо за 4 пачки паперу заплатили стільки ж, скільки за 10 наборів олівців? Короткий запис будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Доджаев Давид.

Ответ:

4,8 грн, а пачка паперу коштує 12 грн (4,8 + 7,2).

Пошаговое объяснение:

Позначимо ціну набору олівців через х грн, тоді ціна пачки паперу буде (х + 7,2) грн.

За 4 пачки паперу заплатили стільки ж, скільки за 10 наборів олівців:

4 * (х + 7,2) = 10 * х

4х + 28,8 = 10х

6х = 28,8

х = 4,8

Отже, набір олівців коштує 4,8 грн, а пачка паперу коштує 12 грн (4,8 + 7,2).