Пачка паперу дорожча за набір олівців на 37,5 грн. Скільки коштує пачка паперу скільки набір

олівців, якщо за 4 пачки паперу заплатили стільки ж, скільки за 7 наборiв олівців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Янчев Антон.

Позначимо вартість набору олівців як x, тоді вартість пачки паперу буде x + 37.5 грн.

За 4 пачки паперу заплатили стільки, скільки за 7 наборів олівців, тому маємо:

4 * (x + 37.5) = 7x

Розкриваємо дужки і спрощуємо вираз:

4x + 150 = 7x

150 = 3x

x = 50

Отже, набір олівців коштує 50 грн, а пачка паперу коштує x + 37.5 = 50 + 37.5 = 87.5 грн.

Перевіримо:

4 * 87.5 = 350 грн

7 * 50 = 350 грн

Отже, наші підрахунки є правильними. Коштування:

набір олівців - 50 грн;

пачка паперу - 87.5 грн.

Отвечает Данилкин Иван.

Пошаговое объяснение:

Стоимость набора карандашей = х грн

Стоимость пачки бумаги = х + 37,5 грн

7 * х = 4 * (х + 37,5)

7х = 4х + 150

7х - 4х = 150

3х = 150

х = 150 : 3

х = 50

Стоимость набора карандашей = (х) = 50 грн

Стоимость пачки бумаги = (х + 37,5) = 50 + 37,5 = 87,5 грн