За 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили 5 грн.65 коп. Скільки коштує одна цукерка і

скільки один льодяник, якщо цукерка дорожча за льодяник на 25 коп?

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

х-леденцы

х+25-цукерки

5*(х+25)+6х=565

5х+125+6х=565

11х=565-125

11х=440

х=440:11

х=40-лед

40+25=65-цук