3а 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили 13 грн 40 к. Скільки коштує цукерка і екільки —

льодяник, якщо цукерка дорожча за льодяник на 70 к.?

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Януська.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Складаємо рівняння

5(х+70)+6х=1340

5х+350+6х=1340

5х+6х=-350+1340

11х=990

х=990/11

х=90

х+70=90+70

х+70=160

В-дь: 1 льодяник коштую 90к. ; а одна цукерка 1 грн 60к.