За 5 шоколадних цукерок і 6 льодяників заплатили 13 грн 40 к.Скільки коштує цукерка і скільки

льодяник,якщо цукерка дорожча за льодяник на 70 к? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнутдинова Диляра.

Ответ: цукерка 1грн і 60к, льодяник 90к

Пошаговое объяснение:

Нехай льодяник коштує х грн, тоді цукерка х+0,7 грн(бо 70к=0,7грн), разом 13,4 грн. Складу рівняння

6х+5*(х+0,7)=13,4

6х+5х+3,5=13,4

11х=13,4-3,5

11х=9,9

х=0,9

Тоді льодяник коштує 0,9грн або 90к, а цукерка 0,9+0,7=1,6грн або 1грн і 60к.

Отвечает Сущев Илья.

Відповідь:

90 коп.льодяник 1грн.60коп. цукерка

Покрокове пояснення:

Нехай льодяник коштує х грн.
70 коп. = 0,7грн.
тоді цукерка коштує (х+0,7) грн.
5 цукерок коштують: 5(х+0,7) грн.,

6 льодяників - (6х) грн. Разом за це заплатили:

(5(х+0,7) + 6х) грн.
13 грн. 40 коп. = 13,4 грн.
отже, маємо рівняння:

5(х+0,7) + 6х = 13,4

5х + 3,5 + 6х = 13,4

11х = 13,4 - 3,5

11х = 9,9

х = 0,9 (грн.) коштує льодяник;

х+0,7 = 0,9+0,7= 1,6 (грн.) коштує цукерка.

0,9 грн. = 90 коп.

1,6 грн. = 1 грн. 60 коп.