Завдання 80 Майстер планував щодня виготовляти по 23 деталі, щоб виконати замовлення вчасно. Але

оскільки він виготовляв щодня на 12 деталей більше, то вже за 6 днів до кінця терміну роботи він виготовив 18 деталей понад замовлення. Скільки днів мав працювати майстер над замовленням? Завдання 81 В першій цистерні було 1110 л води, а в другій 890 л. Коли з другої цистерни взяли води у 2 рази більше ніж з першої, то в першій залишилося води в 4 рази більше, ніж у другій. Скільки літрів води взяли з першої цистерни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Авдейчик Ксения.

Задание 80. Пусть мастер должен был работать t дней:

23t=(23 +12) \cdot (t-6)-18\\23t=35(t-6)-18\\23t=35t-210-18\\-12t=-228\\12t=228\\t=228:12=19

Ответ: 19 дней.

Задание 81. Пусть из первой цистерны взяли x литров воды:

1110-x=4 \cdot (890-2x)\\1110-x=3560-8x\\7x=2450\\x=2450:7=350

Ответ: 350 литров.