Токар планував за деякий час виговити 160 деталей. Проте він виконав це завдання на 3 дні раніше

визначеного терміну , оскільки виготовляв щодня на 12 деталей більше, ніж планував. Скільки деталей він виготовляв щодня.

Ответы на вопрос

Отвечает Кяргин Егор.
А=160 деталей
Производительность по плану - х деталей
Производительность по факту - х+12
t=A:П
t₁(по плану)=160/x
t₂(по факту)=160/(x+12)
t₁-t₂=3
160/x-160/(x+12)=3
(160x+1920-160×)/(x(x+12))=3
1920/(x²+12x)=3
3x²+36x-1920=0 |÷3
x²+12x-640=0
x₁+x₂=-12
x₁*x₂=-640
x₁=-16 - не подходит
x₂=4 детали изготовил бы
Но по факту изготовил х+12=4+12=16 деталей
Ответ: 16 деталей