срочноо((, Одна сторона трикутника дорівнює 42 см, а друга сторона у три рази менша від першої, а

третя на 32 см більша за другу. Обчисліть периметр трикутника. 5 класс Діагностична контрольна робота. дам +5 балов.

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяченко Рома.

Відповідь:Периметр трикутника дорівнює 102 см.

Покрокове пояснення:

Периметр (P) трикутника дорівнює сумі довжин усіх сторін.

Одна сторона трикутника дорівнює 42 см.

Друга сторона в 3 рази менша, отже вона дорівнює

42: 3 = 14 (см).

Третя сторона на 32 см більша за другу, тоді третя сторона дорівнює:

14 + 32 = 46(см).

Знайдемо периметр трикутника:

P = 42 см + 14 см + 46 см = 102 см.