5. Обчисліть найзручнішим способом: 125,37 - (32,37 + 78). 6. Власна швидкість катера дорівнює

18,4 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год. Знайд швидкість катера за течією річки і проти течії. Достатній рівень 1. Порівняйте числа: a) 19,43 i 18,43; 6) 5,07 i 5,70. 2. Округліть суму 3,249 + 429,399 до цілих; до сотих. 3. Запишіть три числа, кожне з яких більше від 12,43 і менше від 12,45. 4. Спростіть вираз: m +5,071 + 9,01 + m + 52,781. 5. Перша сторона трикутника дорівнює 13,4 см, друга на 2,7 см більша від першої, а третя 2,6 см менша від суми першої та другої. Знайдіть третю сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Підгаєцький Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5

125,37-32,37+78=93+78=171

6

За течією: 18,4+2,1=20,5км/год

Проти: 18,4-2,1=16,3 км/год

1

19,43>18.43

5.07<5.70

2

до цілих 433

до сотих 432,65

3

12,44   12,444    12,445

4

2м+66,862

5

13,4+2,7=16,1(см) - друга сторона;

13,4+16,1=29,5(см) -сума першої і другої;

29,5-2,6=26,9 (см)- третя сторона