Решите пожалуйста контрольную 1. Порівняйте числа 275,739 і 275,74; 0,983 і 0,9829 2. Округліть

числа: 285,878 до сотен; 3849,5025 до тисячних. 3. Обчисліть: 5,86+37,299; 27-2,928 4. Задача: Швидкість катера против течії – 21,7 км/год, а Власов швидкість катера 23,8 км/год. Знайдіть швидкість катера за течіею річки. 5. Запишіть відповідь у метрах: а) 9,5 метра +289 см; б) 4 м 3 см - 397 см. 6. Запишіть три числа, кожне з яких більше на 6,53 и менше від 6,55 7. Одна зі сторін трикутника дорівнює 15,5 см, що на 3,3 см меньше від другої сторони і на 1,7 см більше за 3 сторону. Обчисліть периметр трикутника. 8. Обчисліть вирази в зручному порядку: (5,93 + 7,282) - 3,93; 0,952 - (0,452+0213) Прошу, очень срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.

Ответ:

НОМЕР 2

285,878=285,88

3849,5025=3849.503

НОМЕР 3

5,860+37,299=43,159

27-2,928=24,072

НОМЕР 4

1) 21,7+23,8=45,5

(ПАЦАН АБО ДІВЧИНКА НА РАХУНОК ЦІЙ ЗАВДАННЯ Я ЗАНАДТО сумнівається ЗА ЦИМ ЯКЩО ЦЯ ЗАВДАННЯ БУДЕ НЕ ПРАВИЛЬНО ВИРІШЕНА без образ вирішувати в 4 КЛАСІ А МИ ЦЕ ЩЕ НЕ ПРОХОДИЛИ ТОМУ ЩО Я САМ вивчати ВСЕ)

Пошаговое объяснение: