Залізна кулька має об'єм 2см ³. Яка маса цієї кульки ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скрипцова Екатерина.

Ответ: 15,6г

Объяснение:

Дано:

V=2см³

ρ=7,8г/см³

--------------

m-?

m=ρ*V=7,8*2=15,6г