Відомо, що кулька виготовлена з міді. Визнач, чи є дана кулька порожнистою усередині, якщо її

об'єм дорівнює 0,0008 м3 і маса дорівнює 7,12 кг.а)неможливо визначитиб)кулька порожняг)кулька не порожняДодаткове питання:чому дорівнює густина даної кульки? кг/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежана.

Ответ:

б) с пустотой

Объяснение:

плотность шарика р=m/V=7.12/0.0008=8900 кг/м³, а плотность сплошной меди 8960 кг/м³, больше, значит внутри шарика есть пустота