Підприємець за два дні продав 56 кг гранатів. Першого дня він продав3/7 цієї кількості. На скільки

менше кілограмів гранатів продав підприємець першого дня, ніж другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

\frac{3}{7} *\frac{56}{1} =\frac{3}{1} *\frac{8}{1} =24\\56-24=32\\32-24=8Відповідь:

Покрокове пояснення:

Відповідь:Першого дня він продав на 8 кг гранатів менше, ніж другого дня