7. (1,56) Підприємець за два днi продав 56 кг гранатів. Першого дня вiн продав цієї кількості. На

скільки менше кілограмів гранатів продав підприємець першого дня, нiж другого? IV рiвень (36) 8. (36) Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см. Його висота становить 40% довжини і ширини. Обчисліть об ем паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашуро Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(1,56) Нехай кількість гранатів, яку продав підприємець другого дня, дорівнює x. Тоді кількість гранатів, яку він продав першого дня, дорівнює 56 - x.

Таким чином, x + (56 - x) = 56

2x = 56

x = 28

Отже, підприємець продав першого дня на 28 - 56 = 28 кг гранатів менше, ніж другого дня.

(36) Висота паралелепіпеда дорівнює 0,4 * 60 = 24 см.

Об'єм паралелепіпеда дорівнює його довжині * ширині * висоті.

Об'єм = 60 * 60 * 24 = 86400 кубічних сантиметрів.

Відповідь: 86400 кубічних сантиметрів.