Обчисли периметр і площу прямокутника, ширина якого 12см, а довжина —на 5см більша.


Ответы на вопрос

Отвечает Мягкова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ширина 12 см

длина 17 см

периметр = 2 ( 12+17) = 58 см

площадь 17*12 = 170+34 = 204 см2