Ланцюги перетворень виконати, вказати типи хім. реакцій. Ca-Ca(OH)2-CaCO3-CaO-CaCl2-Ca(OH)2 а так

же P2O5-H3PO4-Mg3(PO4)2-MgSO4-MgCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Худаева Нонна.

Ответ:

Объяснение:

Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2 (окисно- відновна реакція)

Ca(OH)2+СO2=CaCO3↓+H2O (реакція обміну)

CaCO3 = CaO + CO2 ( реакція розкладання при t)

CaO + 2HCl = CaCl2+H2O( реакція обміну)

CaCl2  + 2 H2O → H2 + Cl2  + Ca(OH)2 ( окисно - відновна реакція)

P2O5 + 3H2O  → 2H3PO4 ( реакція синтезу)

2 H3PO4 + 3 Mg → Mg3(PO4)2 + 3 H2 ( окисно - відновна реакція)

Mg3(PO4)2 + 3H2SO4 → 3MgSO4 + 2H3PO4 ( реакція обміну)

MgSO4 + 2HCl → MgCl2 + H2SO4 ( реакція обміну)