4. Знайти висоту рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 23 см і 17см, а діагональ -25 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Пошаговое объяснение:

АВСD - трапеция ,АВ=CD

АD=23 см

ВС=17 см

АС=25 см

найти: СМ

решение:

∆АСМ - прямоугольный;

АН=(АD-BC):2=(23-17):2=3 см

АМ=АН+ВС=3+17=20 см

По теореме Пифагора:

СМ=√(АС²-АМ²)=√(25²-20²)=15 см

ответ: 15 см