Накресли відрізок ВС завдовжки 4 см. Познач на ньому точку А так,щоб ВА = AC ОЧЕНЬ СРОЧНО! ДАЮ

40Б!​

Ответы на вопрос

Отвечает Щёголева Настя.

Ответ:

вот

Пошаговое объяснение:

Розв'язування: Довжина відрізка AB дорівнює сумі довжин відрізків AM=5 см і MB=15 см. отже,  AB=AM+MB=5+15=20 см. Звідси, Відповідь: 1/4 –А.