3. Накресли відрізок AB завдовжки 10 см. Познач на ньому точку К так, щоб довжина відрізка АК

дорівнювала 1/5 довжини відрізка AB​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Тёма.

Ответ:

AK = 2 см

Пошаговое объяснение:

АК =AB * \frac{1}{5}

AK= 10 * \frac{1}{5} = \frac{10}{5} = 2