‼️‼️СРОЧНО‼️‼️ ‼️‼️ГЕОМЕТРИЯ‼️‼️ Точка М належить відрізку КЕ, довжина якого дорів- нює 36 см.

Знайдіть відрізки МК i МЕ, якщо: 1) вiдрiзок МК на 8 см менший від відрізка МЕ; 2) MK: ME=4:5.

Ответы на вопрос

Отвечает Малафеева Алёна.

Пошаговое объяснение:

1)

КЕ = МК + МЕ = 36 см

МК = х см

МЕ = х + 8 см

х + х + 8 = 36

2х + 8 = 36

2х = 36 - 8

2х = 28

х = 28 : 2

х = 14

МК = (х) = 14 см

МЕ = (х + 8) = 14 + 8 = 22 см

14 + 22 = 36

2)

КЕ = МК + МЕ = 36 см

МК = 4х см

МЕ = 5х см

4х + 5х = 36

9х = 36

х = 36 : 9

х = 4

МК = (4х) = 4 * 4 = 16 см

МЕ = (5х) = 5 * 4 = 20 см

16 + 20 = 36 см