1. Точка м належить відрізку KE, довжина якого дорів- нює 27 см. Знайдіть відрізки MK i ME, якщо:

1) відрізок МК на 7 см менший від відрізка ME; 2) МК: МЕ= 2:7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Персикова Соня.

Ответ:

Я так решил:

МК:МЕ=2:7

2к+7к=27

9к=27

к=3

2×3=6 МК

7×3=21 МЕ