У числi-5*8481 замість зірочки поставте такі цифри, щоб отримане число було кратне-3.9


Ответы на вопрос

Отвечает Щиков Денис.

Ответ:

Число ділиться на  3 тоді , коли сума його цифр ділиться на 3.

З таблиці множення ,на 3 діляться 9; 12; 15; 18; 21; 24; 27,

А цифри можуть бути від 0 до 9

1) 35*12

знайдемо суму відомих цифр

3+5+1+2= 11

Знайдемо наші цифри :

12-11= 1

15-11=4

18-11=7

Числа будуть: 35112 ; 35412; 35712

2) 72*331

Сума відомих цифр:

7+2+3+3+1= 16

знайдемо наші цифри :

18-16=2

21- 16=5

24-16=8

Числа будуть : 722331; 725331; 728331

3) 4*07

Сума відомих цифр

4+0+7= 11

знайдемо наші цифри :

12-11 =1

15-11 = 4

18-11 =7

Числа будуть : 4107; 4407 ; 4707

СПАСИБО 54

3,5

(63 оценки)

2

Дякую!Все дуже інформативно ,і зрозуміло!

удачи )

Ответ

15 людям это помогло

romaniykul

хорошист

25 ответов

2.5 тыс. пользователей, получивших помощь

Відповідь:

Покрокове пояснення: 1)35112, 35712. 2)725331, 722331, 728331. 3)4107, 4407, 4707.

СПАСИБО 15

3,4

(19 оценок)

Остались вопросы?

НАЙДИ НУЖНЫЙ

ЗАДАЙ ВОПРОС

Новые вопросы в Математика

напишіть усі значенні х якщо кратне число 6 буде правильна нерівність 18‹х‹44

запишіть кратні числу 5 30 допоможіть

Помножте на 5 чисельник і знаменник кожного з дробів 4.7 3. 11. 12. 10. Запишіть відповідні рівності

Знайдіть: а) НСД (72;108); б) НСД(104;234). помогите пж, срочно

Із чисел 34, 150, 727, 864, 8800, 1000, 3205 випишіть ті, які діляться: на 2; на 3; на 5. помогите пожалуйста, срочно!

скажите как? плиз помогоите

Развязать как? 560:d=91-84

Вычили и проверь друга:упражнение 8

допоможіть це терміново будь ласка і все по крокам будь ласка будь ласка

Зробіть розклад на прості множники: 494