16 3. Знайди значення змінної, за якого наведене відношення буде істинним. a) y:3 1/5 =5 1/3 Плис

помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Грицан Александр.

Пошаговое объяснение:

у : 3 1/5 = 5 1/3

у = 5 1/3 * 3 1/5

у = 16/3 * 16/5

у = 256/15

у = 17 1/15

Отвечает Черных Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у: 3 1/5 = 5 1/3

у = 5 1/3 * 3 1/5

у = 16/3* 16/5

у = 256/15

у = 17 1/15