2. Заміни відношення дробових чисел рiвним йому відношенням натуральних чисел. а)1ціла :2/7 = б)

2,2:3,3= в)1 ціла 7/18:3 цілі 4/9=.Знайди значення змінноï, за якого наведене вiдношення буде істинним. ДАЮ 80 БАЛЛОВ И ДЕЛАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ,ПЛИС ХЕЛП​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелева Виолетта.

Пошаговое объяснение:

а) 1 : 2/7 = 1 * 7/2 = 7/2 = 7 : 2

б) 2,2 : 3,3 = 22/10 : 33/10 = 22/10 * 10/33 = 2/1 * 1/3 = 2/3 = 2 : 3

в) 1 7/18 : 3 4/9 = 25/18 : 31/9 = 25/18 * 9/31 = 25/2 * 1/31 = 25/62 = 25 : 62