Знайди значення змінної, за якого наведене відношення буде істинним. а) х:2 1/3 = 3 1/2б)8/у= 0,2

ПОМОЖІТЬЬЬЬ пжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Станислав.

Ответ:

8 1/6; 40.

Пошаговое объяснение:

х : 2 ⅓ = 3 ½

х : 7/3 = 7/2

х = 7/2 · 7/3

х = 49/6 = 8 1/6

__________________

8/у = 0,2

8/у = 2/10

8/у = 1/5

у = 8 · 5

у = 40