3. Знайди значення змінної, за якого наведене відношення буде істинним. 1 3 2 б) 1 a) x:2-=3 8 - y

= 0,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.

Ответ:

а.) x : 2 1/3 = 3 1/2

x : 7/3 = 7/2

x = 7/2 × 7/3

x = 49/6

б.) 8/y = 0,2

y = 8 : 0,2

y = 40

Пошаговое объяснение:

: - деление

× - умножение

объяснение к варианту б, 2 действие ;

8 : 2/10 = 80/2 = 40