Знайдіть площу круга, радіус якого становить 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

78,5 (см²)

Пошаговое объяснение:

S = πr² = 3,14 x 5² = 3,14 x 25 = 78,5 (см²)

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

Щоб знайти площу круга, радіус якого становить 5 см, треба використовувати формулу:

S = πr²

де S - площа круга, r - радіус круга, а π (pi) - математична константа, що приблизно дорівнює 3,14.

Підставляючи значення радіуса в цю формулу, отримаємо:

S = π × 5²

S = 3,14 × 25

S = 78,5

Отже, площа круга, радіус якого становить 5 см, дорівнює 78,5 квадратних сантиметрів (або близько 78,5 см²).