Діаметр кулі 12,4см. Знайти радіус кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Георгиев Максим.

Ответ:

12.4/2=6.2

Пошаговое объяснение:

Диаметр в 2 раза больше чем радиус

Отвечает Сушин Иван.

Відповідь:

6,2 см

Покрокове пояснення:

Радіус кулі можна знайти, використовуючи формулу для діаметра кулі:

d = 2r

де d - діаметр, r - радіус.

Тоді для знаходження радіуса кулі потрібно розділити діаметр на 2:

r = d/2 = 12,4/2 = 6,2 см

Отже, радіус кулі дорівнює 6,2 см.