3. На одному автомобілі вантажу 4-т, а на 10 іншому - на 1-0т менше. Скільки тонн вантажу на обох

автомобілях разом? срочно дам 10 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Даша.

Ответ:

1)4-1=3(т)- на 2 автомобілі

2)4+3=7(т)

Відповідь: на обох автомобілях 7 т вантажу.