2. Радіус однієї кулі у 2 рази менший за радіус другої кулі. Об’єм кулі більшого радіуса 64 см3.

Знайти об’єм кулі меншого радіуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышева Ариша.

Ответ:

Нехай радіус меншої кулі дорівнює r. Тоді радіус більшої кулі дорівнює 2r.

Формула для об’єму кулі: V = (4/3) * pi * r^3.

Знаємо, що V_більшої_кулі = 64 см3. Підставляємо в формулу:

64 = (4/3) * pi * (2r)^3

64 = (4/3) * pi * 8r^3

64 / ((4/3) * pi * 8) = r^3

r^3 = 1

r = 1 см

Отже, радіус меншої кулі дорівнює 1 см.

Тепер знаходимо об’єм меншої кулі:

V_меншої_кулі = (4/3) * pi * r^3 = (4/3) * pi * 1^3 = 4.19 см3.

Відповідь: об’єм кулі меншого радіуса дорівнює 4.19 см3.

Пошаговое объяснение:

Можно лучший ответ?)