Помогите решить дам 35 балов срочно!!!!!!Опорні формули R = D : 2; D = 2R; C = πD; C = 2πR

Діаметр вдвічі більший від радіуса, а радіус дорівнює половині діаметра. Письмові вправи Задачі на застосування формули d = 2R. Знайдіть радіус кола, якщо: а) його діаметр 2 см; 2 м 3 см; 2,6 дм; 1,5 дм; б) його діаметр більший за радіус на 5 дм; 3 м; 2,5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Дария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) d = 2R → R = d/2

d = 2 см → R = 2/2 = 1 см

d = 2 м 3 см = 203 см → R = 203/2 = 101,5 см или 1 м 1,5 см

d = 2,6 дм → R = 2,6/2 = 1,3 дм

d = 1,5 дм → R = 1,5/2 = 0,75 дм

б) Диаметр больше радиуса на 5 дм:

d = 2R

R + 5 дм = 2 R  

R = 5 дм

d = 2 * 5  = 10 дм

Диаметр больше радиуса на 3 м:

d = 2R

R + 3 м = 2 R  

R = 3 м

d = 2 * 3  = 6 м

Диаметр больше радиуса на 2,5 см:

d = 2R

R + 2,5 см = 2 R  

R = 2,5 см

d = 2 * 2,5  = 5 см