Знайти довжину кола і площу круга який радіус дорівнює 8см


Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:

Довжина-C=2пі×r=2×8пі=16пі(см)

Площа-S=пі×r2=64пі(см2)