Виразіть у центнерах і обчисліть значення виразу 5т 8ц 28кг- 2т 6ц 54кг​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Перетворимо кілограми в центнери та звідси скористаємося звичайним відніманням:

5т 8ц 28кг = (5 × 100 + 8) ц + 28/100 ц = 508.28 центнерів

2т 6ц 54кг = (2 × 100 + 6) ц + 54/100 ц = 206.54 центнерів

Тоді:

5т 8ц 28кг - 2т 6ц 54кг = 508.28 ц - 206.54 ц = 301.74 центнерів

Отже, результат виразу 5т 8ц 28кг - 2т 6ц 54кг дорівнює 301.74 центнерів.

:D