5 однакових овець за 5 днів з'їдають 65 кг сіна. Скільки кілограмів сіна з'їдають дві такі вівці за

3 дні. ДАМ 30 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышев Данис.

Відповідь:

65÷5=13(кг з'їдає одна вівця

13×2=26(кг дві вівці

26×3=78(кг)

Покрокове пояснення:

Отвечает Скрябина Елизавета.

Ответ:дві вівці за три дні з'їдають 12 кілограмів сіна.

Пошаговое объяснение: