ЗАДАЧІ НА ЗВЕДЕННя до одиниці, що Розв'язуються способом відноШЕНь Розв'яжи задачі. 1) Із 15 кг

свіжих слив виходить 2 кг сушених. Скільки сушених слив вийде із 30 кг свіжих? 2) 6 овець щодня з'їдають 15 кг сіна. Скільки сіна з'їдають щодня 2 вівці? 3) Із 18 кг житнього борошна виходить 12 кг чорного хліба. Скільки борошна треба взяти, щоб отримати 2 кг хліба? 4) У 80 кг картоплі міститься 14 кг крохмалю. Скільки картоплі треба взяти, щоб отримати 28 кг крохмалю?

Ответы на вопрос

Отвечает Григораш Дмитро.

Ответ: 1. 30:15=2

2*2=4

2. 15:6=2,5

2,5*2=5

3. 18:12=1,5

1,5*2=3

4. 160

Пошаговое объяснение: