Зі свіжих вишень виходить 15% сушених. Скільки сушених вишень вийде 180 кг свіжих? Скільки треба

взяти свіжих вишень, щоб одержати 22,5 кг сушених?​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.

Ответ:

180:100*15=27 кг

22,5:15*100=150 кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Козлова Альбина.

Ответ:

1) 27 кг, 2) 150 кг

Пошаговое объяснение:

1) 180 кг-100%

Х кг -15%

Х= 180*15:100= 27 кг- вийде сушених вишень

2) 22,5 кг-15%

Х кг- 100%

Х= 22,5*100:15= 150 кг- треба взяти свіжих вишень