Один кілограм печива «Ласунка» коштує 25,5 грн, що в 2,8 разів дешевше від 1 кг цукерок

«Білочка». На скільки гривень 2,5 кг цукерок дорожчі за 3,4 кг печива?

Ответы на вопрос

Отвечает Жвакин Женя.

1)25,5-2,8=22,7

2)3,4*2,5=5,9

3)22,7+5,9=28,6

Ответ:28,6