7. Розв'яжи задачу. (п≈ 3,14) (2 бали) Скільки фарби необхідно взяти для фарбування даху конiчної

форми, якщо його твірна дорівнює 4 м, а радіус основи 1,5 м? Витрати фарби становлять 100 г на 1 м². даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

Треба спочатку знайти площу поверхні конуса. Для цього скористаємось формулою:

S = πr(l + r),

де r – радіус основи, l – твірна.

Підставляємо дані:

S = 3,14 * 1,5 * (4 + 1,5) ≈ 23,54 (м²)

Тепер можемо знайти витрати фарби:

V = S * 100 = 23,54 * 100 = 2354 (г)

Отже, треба взяти 2354 г фарби.