Скільки фарби необхідно взяти для фарбування колони циліндричної форми ,якщо її висота 5м.,а радіус

--0,2м? Витрати фарби становлять 100г. На 1м2

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:S=2пRH

1)S=2×3,14×0,2×5=6,28(м в квадрате)

2)6,28×100=628(г)

1 0