Для фарбування парт витратили 3,5кг фарби вартістю 90,6 грн. за 1 кг, а для фарбування стільців 2,1

кг фарби вартістю 105,8 грн за 1 кг. Витрати на якийз видів фарби були більше і на скільки? Відповідь написати повністю.

Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Саша.

Ответ: 96,19 грн

Пошаговое объяснение: Затраты на краску для парт равны: 90,6*3,5=317,1 грн. Затраты на покраску стільців 105,8*2,1=220,92 грн.

На сколько затраты на покраску стільців больше, чем на покраску парт. 317,1-220,91=96,19 грн