Даю 25 баллов помогите пожалуйста! Скільки фарби необхідно взяти для фарбування колони

циліндричної форми, якщо її висота 5 м, а радіус— 0,2 м? Витрати фарби становлять 100 г на 1 м²​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Катя.

Ответ:

653

Пошаговое объяснение:

0,4п*5=6,28

2*0,04п=0,2512

6,28+0,2512=6,5312

653 грама

вроде так но не точно