Швидкість руху пішохода на 3 км/год менша за швидкість руху велосипедиста. За 8 год пішохід долає

таку ж відстань, яку велосипедист проїжджає за 5 год. Яку відстань долає пішохід за 8 год? терміново!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

                                V                        t              S

пішоход                  х км/год        8год        8х

велосипедист       х+3 км/год    5год      5(х+3)  

Якщо відстань однакова у пішохода за 8год і у велосипедиста за 5год. то складаємо рівняння:

8х= 5(х+3)

8х=5х+15

8х-5х=15

3х =15

х=5(км/год) - швидкість пішохода

2) 5×8= 40км - відстань, яку долає пішохід за 8 год.